• 021-77613515
  • 09362951773
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
چهارشنبه, 24 دی 1399 ساعت 14:10

مراسم افتتاحیه دفترنمایندگی شرکت توسعه پیگرد صادق - دفتر خراسان رضوی

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه پیگرد صادق عظیمی فرد مدیرعامل ، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه، یگانه بانوی دو عالم و خیرمقدم به جناب آقای میرزایی رییس اداره پیگیری و نظارت بر مطالبات و جناب آقای متانت مدیریت شعب استان خراسان رضوی و هیات همراه، افزود: 
خدا را شاکریم که در سایه لطف علی بن موسی الرضا و حمایت مدیران ارشد بانک توانستیم سومین دفتر استانی را افتتاح نماییم.
امید است با حمایت کلیه همکاران در استان، بتوانیم گامی مثبت در راستای کاهش مطالبات منطقه برداریم.

 

mashhad 2

 

میرزایی رئیس اداره پیگیری و نظارت بر وصول مطالبات و رئیس هیات مدیره شرکت توسعه پیگرد صادق، ضمن ابراز خرسندی از افتتاح دفتر استانی افزودند: طی سال های گذشته بحث مطالبات معضل بزرگی برای بانک‌ ایجاد نموده است، چرا که بازگشت نقدینگی جهت صرف در چرخه تولید از اهمیت به سزایی برخوردار است. ایشان اشاره کردند که هدف غایی مدیر‌عامل محترم بانک و اعضای هیات مدیره نیز برگشت نقدینگی به چرخه منابع بانک می‌باشد. در همین راستا تاکید نمودند که مدیریت منطقه و سایر همکاران در جهت رسیدن به اهداف بانک و نتایج مطلوب، این شرکت را به عنوان یکی از معاونت‌های خود در نظر داشته باشند.

 

متانت مدیر منطقه، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و خوش‌آمد‌گویی به آقای میرزایی و مدیر‌عامل شرکت اعلام نمودند جهت پیشبرد اهداف به یک تعامل سازنده، ارتباط منسجم و مداوم جهت استفاده بهینه از ابزار‌ها و پتانسیل شرکت نیاز داریم.

در این جلسه مجید اعتباری معاون اجرائی، محمود افغانی مقدم معاون اداری و پشتیبانی،  سید محمد گواهی مشاور مدیریت،  حمید سروقد مقدم سرپرست ناحیه مشهد، محمد حسین شعبانی مسئول دایره حقوقی و حسین عیدیانی مسئول دایره پیگیری و نظارت بر وصول مطالبات منطقه  و جوادی مسئول روابط عمومی متانت را همراهی نمودند.

 

mashhad 3

خواندن 657 دفعه
© 2021 توسعه پیگرد صادق. All Rights Reserved. Powered by tpstejarat