• 021-66711535
  • 09362951773
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شنبه, 24 خرداد 1399 ساعت 10:34

دیدار جناب آقای دولت‌آبادی مدیریت محترم عامل بانک تجارت و هیأت همراه از شرکت توسعه پیگرد صادق

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جناب آقای دولت‌آبادی مدیرعامل بانک تجارت، به همراه جناب آقای کی‌لانی نایب رئیس هیأت مدیره، جناب آقای اشرف‌نژاد عضو هیأت مدیره و جناب آقای امین زارع مدیر امور اعتباری بانک طی جلسه‌ای با حضور اعضای هیأت مدیره شرکت توسعه پیگرد صادق روز دوشنبه مورخ 1398/07/01 از این شرکت بازدید کردند.

news1

جناب آقای دولت‌آبادی در بازدید از شرکت توسعه پیگرد صادق، ضمن تشکر از اقدامات و برنامه‌های شرکت نسبت به آینده اظهار امیدواری کردند و اعلام داشتند با توجه به رویکرد خوبی که شرکت برای آینده ترسیم نموده است، قاعدتاً همه ارکان بانک باید در کنار شرکت همکاری‌های لازم را انجام دهند.
ایشان در ادامه اظهار داشتند باتوجه به اینکه یکی از مهم‌ترین موضوعات بانک، بحث مطالبات معوق می‌باشد شرکت باید انرژی بیشتری را بر روی پرونده‌های بزرگتر صرف کرده و حتماً در جلسه ارزیابی مدیران مناطق که هر ماهه برگزار می‌گردد، باید یک جلسه با حضور جناب آقای عظیمی‌فرد برای بیشتر شدن ارتباط دو سویه با بانک برگزار گردد تا مناطق و شعب، شرکت را به عنوان بازوی اجرایی خود احساس کنند و بدانند که شرکت توسعه پیگرد صادق به عنوان ابزار اصلی در راستای اهداف بانک می‌باشد.
وی در خاتمه ضمن تشکر مجدد از تلاش‌های شرکت، اظهار داشتند که ان‌شاءالله همگی بتوانیم در راستای وصول مطالبات به شرکت یاری رسانیم.

در ادامه جلسه جناب آقای کی‌لانی ضمن تشکر از اعضای هیأت مدیره و حضور آقای دولت‌آبادی، اظهار داشتند مهم‌ترین کاری که باید انجام داد تسهیل کردن ارتباطات بین شرکت و مناطق است که در این زمینه باید اقدامات لازم جهت کاهش مقاومت از سوی همکاران و استفاده از پتانسیل شرکت می‌باشد، ان‌شاءالله بتوانیم این فرهنگ‌سازی را هرچه سریعتر انجام دهیم و طبق دستور جناب آقای دولت‌آبادی همه حمایت کنیم از شرکت توسعه پیگرد صادق، چراکه این حمایت باعث می‌شود این تیم مقتدرانه و با سرعت بیشتری پیش رود و من شخصاً وظیفه خود می‎دانم که حتماً در خدمت دوستان باشم.

news1 1

سپس جناب آقای اشرف‌نژاد نیز ضمن تشکر از حضور آقای دولت‌آبادی که تأکید بر اهمیت این شرکت و جایگاه خاصی که در بانک دارد، اظهار داشتند حضور آقای دولت‌آبادی یک پیام خاصی برای مناطق جهت تعامل با شرکت توسعه پیگرد صادق دارد. ایشان در ادامه افزودند با تشکر از آقای عظیمی‌فرد، آقای مطهری و آقای میرزایی، با حمایت‌های آقای دولت‌آبادی یک تیم کاربلد و حرفه‌ای که دو نفر از عزیزان در بحث وصول مطالبات در شرکت‌های دیگر مشغول به کار بودند و با کوله‌باری از تجربه در اینجا حضور دارند و عواملی که در بدنه بانک هستند و در بعد وصول مطالبات مشغول به فعالیت هستند این مجموعه شکل گرفته است، ایشان یادآور شدند در صورتی که شعب از همان روزهای نخست ایجاد مطالبات معوق پیگیری مجدانه در ارسال پرونده‌ها به صورت سیستمی در دستور کار خود قرار دهند به گفته آقای عظیمی‌فرد قیمت تمام شده بانک نیز کاهش می‌یابد و در ادامه نتایج بهتری حاصل خواهد شد.

جناب آقای میرزایی رئیس هیأت مدیره نیز ضمن تشکر از حضور آقای دولت‌آبادی به همراه اعضای هیأت مدیره اظهار داشتند شرکت توسعه پیگرد صادق تمام ظرفیت و توان خود را به کار بسته است تا بتواند همانطور که مدنظر جناب آقای دولت‌آبادی است وظیفه خود را به گونه‌ای انجام دهد که در نهایت باعث انتفاع بانک شود.

news1 2

در ادامه جلسه جناب آقای عظیمی‌فرد ضمن خوشامدگویی به ارائه گزارش از وضعیت عملکرد، استراتژی و ساختار تشکیلاتی شرکت پرداختند و همچنین برنامه‌های آتی شرکت را تشریح و پیشنهاداتی جهت رفع موانع موجود ارائه دادند.

در این بازدید حکم جناب آقای اویسی به عنوان عضو جدید هیأت مدیره شرکت به وی اعطا شد و از تلاش و زحمات جناب آقای صداقت‌مهر در طول مدت خدمت تشکر و قد‌ردانی شد.

خواندن 372 دفعه
© 2020 توسعه پیگرد صادق. All Rights Reserved. Powered by tpstejarat